Zostań Asystentką/tem biura

Zostań Asystentem/ką biura z komputerowym prawem jazdy ECDL

Zapisz się na BEZPŁATNY kurs!

Kiedy? START rekrutacja zawieszona

Gdzie? Katowice, ul. Opolska 22

Sprawdź co otrzymasz oprócz pakietu szkoleń:

– stypendium szkoleniowe 847,50 zł netto,
– catering w tracie zajęć,
– bezpłatne materiały szkoleniowe,
– certyfikaty i zaświadczenia o ukończonych kursach,
– zwrot kosztów dojazdów,
– ubezpieczenie ZUS i NNW.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Zajęcia z zakresu pracy administracyjno-biurowej adresowane są do osób do 29 r.ż., obecnych i potencjalnych pracowników biurowych, dla osób które wiążą swoją karierę zawodową z administracją i zarządzaniem biurem, które aktualnie nie pracują, a chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy. Szkolenie również kierujemy do osób, które pracują w innych działach i nie zarabiają więcej niż najniższej krajowej, a chcą poznać lub pogłębić wiedzę z profesjonalnego prowadzenia biura i  zmienić pracę na lepszą.
Wszystkim zainteresowanym nie mającym wcześniej styczności z tematem  pracy administracyjno-biurowej, proponujemy zajęcia w wymiarze 70h zarówno teorii jak i praktyki i to zupełnie BEZPŁATNIE. Do tego kurs komputerowy  przygotowujący do egzaminu ECDL i  warsztaty z zarządzania czasem.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu? 

Pracownik administracyjno-biurowy to osoba, która zajmuje się zarządzaniem i koordynowaniem codziennej pracy biura. Jej najważniejsze zadania to m.in. obsługa klientów, pisanie pism urzędowych, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, prowadzenie dokumentacji firmowej oraz wiele innych zależnych od branży firmy. Uczestnik pozna zasady przygotowywania korespondencji oraz jej obiegu, dekretowania, wpisywania do książki korespondencyjnej (ewidencjonowanie). Pozna rodzaje korespondencji m.in. korespondencję w sprawach osobowych, w sprawach finansowych, handlowych, transportowych czy administracyjnych. Podczas szkolenia uczy się jak planować i organizować pracę w biurze z wykorzystaniem terminarzy, planerów czy nowoczesnych środków pracy biurowej.

Co dodatkowego zyskam, kiedy wezmę udział w projekcie unijnym? 

Stypendium szkoleniowe w wysokości 847,50 zł netto, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, materiały szkoleniowe, obiad podczas szkoleń, ubezpieczenie w ZUS i NNW, pomoc doradcy zawodowego, coach i pośrednika pracy. Po ukończonym szkoleniu możliwość podjęcia PŁATNEGO stażu lub stabilnego zatrudnienia na min. 6 miesięcy, w oparciu o umowę o pracę.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu? Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy, w każdej branży do wykonania są prace administracyjno-biurowe. Jest to nieodzowny element prawidłowego funkcjonowania firmy. Warto poznać proponowane zagadnienia ponieważ wachlarz stanowisk związanych z pracą administracyjno-biurową jest ogromny: m.in. praca w urzędach, sekretariacie firmy, szkoły, w działach handlowych, księgowych, logistycznych, magazynowych, zarówno w dużych, jak i małych firmach.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich PRAKTYKÓW.

Grupy szkoleniowe liczą do 12 osób, przez co nasi wykładowcy mają możliwość indywidualnej pomocy kursantom i tym samym większy komfort uczestników szkolenia.

Kurs kończy się egzaminami, po których uczestnicy otrzymują zaświadczenia i certyfikaty uznawane w branży.

Zainteresowani? Zapraszamy 😉

Klauzula informacyjna ODO