Zostań Młodszym Księgowym

Zostań Młodszym księgowym!

Zapisz się na BEZPŁATNY kurs!

Do kogo adresowany jest ten kurs?
Zajęcia z księgowości od podstaw adresowane są do osób do 29 r.ż., które nie miały styczności z pracą w zawodzie księgowego i aktualnie nie pracują, a chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy. Szkolenie również kierujemy do osób, które pracują w innych działach i nie zarabiają więcej niż najniższa krajowa, a chcą poznać lub pogłębić wiedzę z zakresu księgowości i  zmienić pracę na lepszą.
Wszystkim zainteresowanym nie mającym wcześniej styczności z tematem  księgowości, proponujemy zajęcia w wymiarze 100h zarówno teorii, jak i praktyki i to zupełnie BEZPŁATNIE. Do tego warsztaty z zarządzania czasem.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu? Umiejętności jakich staramy się Państwa nauczyć to przede wszystkim samodzielność w wykonywanych czynnościach księgowych. Wynika to z dużej ilości praktyki i ćwiczeń, jakie w trakcie szkolenia są wykonywane. Ćwiczenia praktyczne oparte są na jak największej ilości ćwiczeń dotyczących księgowań, rachunkowości, ewidencjonowania, podatków i bilansowania. Uczymy wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy Młodszy księgowy.

Co dodatkowego zyskam, kiedy wezmę udział w projekcie unijnym? Stypendium szkoleniowe w wysokości 779,70 zł netto, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie w ZUS i NNW, pomoc doradcy zawodowego, coach i pośrednika pracy.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu? Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy, w każdej firmie funkcjonują jednostki – działy zajmujące się księgowością, począwszy od działalności jednoosobowych a skończywszy na dużych spółkach. Warto poznać proponowane zagadnienia księgowe ponieważ wachlarz stanowisk związanych z księgowością jest ogromny: praca w biurach rachunkowych, w działach księgowości z dużych i małych firmach na stanowisku samodzielnego, młodszego księgowego czy fakturzysty.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich PRAKTYKÓW.

Grupy szkoleniowe liczą do 12 osób, przez co nasi wykładowcy mają możliwość indywidualnej pomocy kursantom i tym samym większy komfort uczestników szkolenia.

Kurs kończy się egzaminami, po których uczestnicy otrzymują zaświadczenia i certyfikaty uznawane w branży.