Zostań specjalistą ds. kadr i płac

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY KURS! Rekrutacja zawieszona

Do kogo adresowany jest ten kurs?

od podstaw adresowane są do osób do 29 r.ż., które nie miały styczności z pracą w kadrach i aktualnie nie pracują, a chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy. Szkolenie również kierujemy do osób, które pracują w innych działach i nie zarabiają więcej niż najniższa krajowa, a chcą poznać lub pogłębić wiedzę z zakresu kadr i płac i  zmienić pracę na lepszą i oczywiście lepiej płatną.
Wszystkim zainteresowanym nie mającym wcześniej styczności z tematem w tej branży, proponujemy zajęcia w wymiarze 80h zarówno teorii, jak i praktyki w tym 20h zajęć z programu płatnik, 40 h kursu komputerowego przygotowującego do egzaminu ECDL i to zupełnie BEZPŁATNIE. Do tego warsztaty z zakresu HR i zarządzania czasem.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu? 

Umiejętności jakich staramy się Państwa nauczyć to przede wszystkim samodzielność w wykonywanych czynnościach z zakresu Kadr i płac. Wynika to z dużej ilości praktyk i ćwiczeń, jakie w trakcie szkolenia są wykonywane. Uczymy wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy Specjalista z tej dziedziny. Dzięki kursowi zyskasz przewagę na rynku pracy i w biznesie. Nauczymy Państwa swobody w działaniu i pewności w wykonywanych zadaniach.

Co dodatkowego zyskam, kiedy wezmę udział w projekcie unijnym? 

Stypendium szkoleniowe w wysokości 1017 zł netto, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie w ZUS i NNW, pomoc doradcy zawodowego, coach i pośrednika pracy. Po ukończonym szkoleniu możliwość podjęcia PŁATNEGO stażu lub stabilnego zatrudnienia na min. 6 miesięcy, w oparciu o umowę o pracę.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu? 

Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy, w każdej firmie funkcjonują jednostki – działy zajmujące się kadrami. Warto poznać proponowane zagadnienia ponieważ wachlarz stanowisk związanych z pracą w kardach jest ogromny, zarówno w dużych i małych firmach. Każda firma na polskim ryku pracy potrzebuje właśnie takiej osoby.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich PRAKTYKÓW.

Grupy szkoleniowe liczą do 12 osób, przez co nasi wykładowcy mają możliwość indywidualnej pomocy kursantom i tym samym większy komfort uczestników szkolenia.

Kurs kończy się egzaminami, po których uczestnicy otrzymują zaświadczenia i certyfikaty uznawane w branży.

 

NIE ZWLEKAJ ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!

Klauzula informacyjna ODO