O nas

Witaj! Chcesz wiedzieć kim jesteśmy i w czym możemy Ci pomóc?

Od 2017 roku prężnie pomagamy w rozwoju zawodowym, od szkoleń po zatrudnienie.., a to wszystko dzięki czemu..?

Pomaga nam w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.. pozyskaliśmy dla Was środki z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Jako Instytucja szkoleniowa dbamy o to, aby wszystkie osoby zainteresowane udziałem w ciekawych kursach i szkoleniach, z rożnych obszarów tematycznych, znalazły u nas coś dla siebie i mogły rozwijać się zawodowo, aby ich przyszła wymarzona praca rodziła się z pasji..

Dzięki działalności naszej Agencji zatrudnienia, pomagamy znaleźć drogę do tej wymarzonej pracy.

Ze wsparcia szkoleniowego w pakiecie z zatrudnieniem, skorzystało już 584 osób w wieku do 29 roku życia, które zostały przeszkolone
i większość z nich uzyskała pomoc w znalezieniu pracy/stażu.

Za naszą pracę dla Was zostaliśmy wyróżnieni „Orłem Kształcenia 2019 i 2020” 🙂

Projekty aktywizacyjne zrealizowane:

Projekt „Młodzi profesjonaliści – przez szkolenia do zatrudnienia!”

Przedsięwzięcie realizowane było przez Grupę Infomax Sp. z o.o. Sp. k. jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej: I. Osoby młode na rynku pracy, Działania: 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałania: 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Wsparcie w ramach projektu adresowane było do osób biernych zawodowo, w wieku od 18 do 29 lat, zamieszkujących na terenie województwa śląskiego (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego), pozostających bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym i szkoleniach finansowanych ze środków publicznych i ma na celu zwiększenie możliwości ich zatrudnienia.

Wsparciem w okresie realizacji projektu, tj. od 01.11.2017 – 31.10.2019r. zostało objętych aż 270 osób (o 65 więcej niż pierwotnie zakładaliśmy ;)), którzy skorzystali z:

  • szkoleń zawodowych, komputerowych, interpersonalnych,
  • coachingu indywidualnego,
  • poradnictwa zawodowego i psychologicznego,
  • 3-miesięcznych staży zawodowych oraz subsydiowanego zatrudnienia przez okres 4 miesięcy.

Moduły szkoleń proponowane w ramach projektu były zgodne z zapotrzebowaniem rynku. Wyszkoliliśmy m.in. pracowników administracyjno-biurowych, kadrowców, HR-owców, introligatorów, specjalistów ds. e-marketingu, handlowców, osoby pracujące w działach obsługi klienta i wiele innych. Nasi uczestnicy skorzystali także  z kursów IT z zakresu ECDL, PHOTOSHOP-a oraz projektowania stron www. Zapraszamy po więcej 🙂

Wartość Projektu wynosi: 3.639.335,99 PLN, w tym kwota dofinansowania: 3.457.369,19 PLN.